Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 [email protected]
Обрати сторінку

Запрошуємо взяти участь!

Компанія Clarivate Analytics запрошує науковців взяти участь в онлайн заходах, запланованих на першому тижні червня:

2 червня, 11:00-13:00 
Спільний вебінар з компанією Антиплагиат, російською мовою: «Плагиат и его последствия для журналов, организаций и авторов»
Тема 1: Заимствования, плагиат, цитирования и самоцитирования: наводим порядок с «Антиплагиат»

 1. Проблема «copy-paste» в научных публикациях.
 2. Находит ли система «Антиплагиат» плагиат?
 3. Цитируйте на здоровье.
 4. Требования научных журналов к оригинальности: формальный и неформальный подход.
 5. Самоцитирование в научных публикациях.
 6. Можно ли обмануть «Антиплагиат»?
 7. Ответы на вопросы слушателей.

Докладчик: Ольга Беленькая, руководитель учебно-методического центра компании «Антиплагиат»

Тема 2: Как написать статью без плагиата с Web of Science

 1. Проблема плагиата сквозь призму Web of
 2. Кто изучает, в каких организация, где публикуют, какими фондами поддерживаются данные исследования.
 3. Типы плагиата, анализ причин возникновения.
 4. Публикационный процесс и его участники, их права и обязанности.
 5. Структура статьи. Оформление публикаций по формату издания, без ошибок и с минимальной затратой времени. Референс-менеджер EndNote.
 6. Риски и последствия неэтичного поведения для автора, журнала, организации, науки.
 7. Ответы на вопросы слушателей.

Докладчик: Тихонкова Ирина, к.б.н., информационно-аналитические ресурсы и обучение компании Clarivate
Реєстрація: https://bit.ly/2ZhWzLg (знайдіть надпис Registration!)

 

2 червня, 16:15-17:15:

Тема:Що нам готує новий інтерфейс WebofScienceCoreCollection.

Анотація: Платформа WebofScience модернізується та оновлюється. Вже доступний для перегляду новий інтерфейс з базовим пошуком. На вебінарі наживо переглянемо, що буде змінено, що залишиться незмінним, повторимо алгоритм пошуку даних, збереження інформації, наявні доступні функції. Порівняємо з інтерфейсом, що існує. Зробимо пошук за темою, проаналізуємо: ким, де, в яких країнах виконувалися ці роботи, якими фондами фінансувалися, в яких виданнях друкувалися. Обговоримо питання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=tf9b96a7adaf6cece32511a2db86dff5e

 

3 червня, 16:15-17:15:

Тема:Критерії та процедура відбору видань до WebofScienceCoreCollection

Анотація: Під час вебінару розглянемо критерії якості наукових видань, процедуру подачі видання для оцінки та критерії, за якими проходить відбір. Проговоримо: як оцінити власне видання, порахувати цитування, що має у WebofScienceCoreCollection, визначити, які видання є за цією темою (потенційних конкурентів, або чий досвід може допомогти у розвитку видання), які теми, якими вченими, з яких установ/країн друкуються в таких виданнях. Про роль, права та обов’язки авторів, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів. Звернемо увагу на обов’язкові технічні елементи: сайт, ISSN, doi. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=ta08f3963b877a3329c4198a0c660358b

4 червня, 16:15-17:15:

Тема:Профіль установи у WebofScience: створення, корегування, використання

Анотація: Чому можуть виникати труднощі з ідентифікацією та коректною оцінкою публікаційної діяльності установи? Який масштаб втрат може бути, на що і як це може вплинути? Яка функція і можливості профілю установи, процедура створення. Хто? За яким алгоритмом? Які строки? Як додати чи видалити зайві публікації. Що робити, якщо назва установи змінилася? Які показники можна розрахувати у WebofScienceCoreCollection та InCites. Як створити перелік документів певної установи, за певні роки у певному форматі. Відповіді на запитання.

Реєстрація:https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=t150ff03dfffc36aad8910f2c874a3d49

 

5 червня, 16:15-17:15:

Тема:Можливості аналітичного інструменту InCites

Анотація: За даними WebofScience можна визначити: яку кількість документів, якого типу надрукували науковець, установа, країна, яку кількість цитувань у яких виданнях було отримано, та автоматично розрахувати h-index (індекс Гірша) та середню цитованість документу. Але як співвідносяться ці дані з середньосвітовим рівнем, чи краще почали цитуватися роботи, які співробітництва більш успішні, які установи більш продуктивні і ефективні для виконання спільних проектів, чому певна установа має кращі показники, які практики можна запозичити. Які показники і індикатори є в InCites, як розраховується CNCI. Поговоримо про це на оглядовому вебінаріInCites, що вперше проводиться українською. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації наприкінці вебінару.

Реєстрація:https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=tdf8409630869c6b2610269b3cb0ea130

 

Розклад вебінарів англійською та мовами Євросоюзу можна переглянути за посиланням http://clarivate.libguides.com/home

російською https://clarivate.ru/webinars

 

Нагадуємо, що цього тижня відкриється останній, 13тиждень, безкоштовного курсу «Наукова комунікація в цифрову епоху» на платформі Prometheus, який розпочався 02 березня 2020 р.

Курс залишається відкритим для реєстрації, отримання нових знань, проходження тестів та отримання сертифікату випускника.

Долучитися можна у зручний час та проходити навчання у власному темпі.

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:UKMA+SCDA101+2020_T1/about.

На допомогу слухачам 29 травня, 15:15-16:45 повторюєтьсявебінар з обговоренням завдань 3, 4, та додаємо питання з 7 та 9 модулів.

Тема:“Наукова комунікація в цифрову епоху” – обговорюємо тести разом

Анотація: В ході вебінару уточнимо визначення показників h-index і як його розрахувати, impactfactor, класичний та 5 річний, індекс оперативності. Знайдемо: скільки видань певної країни в певному році мали impactfactor і яким він був, яка кількість видань з impactfactor є для обраних категорій. Розрахуємо кількість статей для групи науковців або установи за WebofScienceCoreCollection. Розберемо помилки, яких припускаються при пошуку та аналізу інформації у WebofScienceCoreCollection та додаткових базах на платформі. Визначимо, як знайти для заданої теми найцитованіші роботи, установи, що виконали більше робіт, видання, що друкують певною мовою. Які є видання, як перевірити їхню індексацію, як працює doi, де його та ISSN отримати, які формати видань є та як не витрачати багато часу на оформлення публікації. Не залишимо без уваги ваші запитання, поставити які можна в реєстраційній анкеті.

Реєстрація:https://bit.ly/3bIHDbz