Обрати сторінку

Запрошуємо на вересневу серію вебінарів про можливості платформи Web of Science

 Шановні науковці!

Запрошуємо взяти участь у вересневій серії вебінарів про можливості платформи Web of Science. Вебінари розпочинаються о 16:15, вони безкоштовні, можна прослухати всі (реєструватися на кожен окремо), або лише той, що найбільше зацікавив. Тривалість до 1 години, українською мовою, необхідна попередня реєстрація. Сертифікати не передбачено. Запитання можна поставити під час реєстрації на вебінари.

На вказану під час реєстрації електронну пошту надійде запрошення, за яким необхідно перейти за 5-10 хвилин до початку вебінару.

Операційна система ХР не підтримується.

25 вересня 2018, 16:15

Тема: Оновлена платформа Web of Science. Використання ресурсу у науковій та освітній діяльності.

 

Тези: Підбір і аналіз наукової літератури. Типи і особливості видів пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, можливості пошуку у пристатейній літературі та схожих записах. Отримання повного тексту, відкритий доступ та Kopernio. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів, спільна робота з обраною літературою. Додаткові бази на платформі.

Реєстрація: https://goo.gl/RPY51Z

26 вересня 2018, 16:15

Тема: Наукові видання для публікації власних досліджень: критерії підбору та аналізу.

 

Тези: Ідентифікатори якісного наукового видання, бізнес-моделі та вартість публікації. Підбір видання для публікації. Оформлення рукопису за необхідним форматом. Публікаційний процес. Розрахунок і особливості застосування імпакт-фактору, квартилю. Оновлений Journal Citation Reports, додаткові функції. Як розпізнати і не потрапити до хижацьких видань. Перевірка індексації видання у Web of Science.

Реєстрація: https://goo.gl/814Br3

27 вересня 2018, 16:15

Тема: Презентація та аналіз здобутків науковця. Оптимізація звітних процедур для автора та установи.

 

Тези: Пошук доробку науковця у Web of Science, складнощі, що можуть виникнути, їхні причини та подолання. Авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID: створення, наповнення, редагування, автоматичне створення звітів з публікаційної діяльності науковця /довільної групи вчених і їхня коректна оцінка.

Реєстрація: https://goo.gl/hKjvTX

Зверніть увагу на три серії вебінарів російською з 17 вересня з можливістю отримати сертифікат учасника  https://clarivate.ru/webinars. Оскільки у вебінарах беруть участь представники 11 країн, кожна тема запланована у двох повторах у різний час.

Вибрані вебінари проходять англійською: http://clarivate.libguides.com/home

Крім цього у вересні плануються наступні семінари:

Семінар “Ваша стаття у Web of Science: міфи та реальність”

13 вересня, 15:00-16:30

Наукова бібліотека імені Михайла Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ, Володимирська, 58, аудиторія 31.

Реєстрація: https://goo.gl/forms/4WWCU8sAcrIwASwW2

Семінар «Цифрові інновації для наукових досліджень»

26 вересня

Бібліотека КПІ

Семінар організований службою Уран, CrossRef (реєстраційна агенція doi) та Clarivate Analytics.

Доповідач – представниця  з CrossRef Рейчел Лемлі.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1Wy2zdfcw_daP4tI4UnmPgXPwSCRfgh9EVmxKB9w8LD8

ФБ сторінка події: https://www.facebook.com/events/235954930422448

 Довідково:  

Загалом з 2016 року в Україні компанією проведено 252 семінари у 24 містах країни, 347 вебінарів, у тому числі 33 українською, в рамках спеціалізованих конференцій проведені навчання та консультації науковців, аспірантів, студентів, бібліотекарів, працівників редакцій, науково-інформаційних відділів. Статистика використання свідчить про зростання використання платформи, і незабаром це має позначитися на публікаційних показниках країни.

У цьому місяці заплановано ще кілька заходів, розклад яких оновлюється щотижня на фейсбуці: https://www.facebook.com/WoS.Ukraianin/. Підписавшись на сторінку, Ви отримуватиме інформацію з перших рук.

На сьогодні 72 українські видання індексуються у Web of Science Core Collection, 15 з них мають імпакт-фактор, інші індексуються в ESCI. На жаль, декілька українських видань нещодавно було виключено з ESCI за грубі порушення редакторських норм. Актуальний перелік знаходьте на нашій сторінці у facebook.