Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Запрошуємо на вебінари у березні

 Компанія Clarivate Analytics запрошує науковців на безкоштовні вебінари про ресурси компанії Clarivate.

Для участі у вебінарах, що заплановані у березні 2021 на платформі Webex, необхідна попередня реєстрація. За умови прослуховування більше ніж 90 % часу надсилається електронний сертифікат учасника.

 

4 березня 2021 9:00–11:00

Спільний вебінар Clarivate та «Антиплагиат»: Publish not perish, или как не погибнуть при публикации.

Програма та реєстрація за посиланням https://bit.ly/2NxxJn6

 

9 березня 2021

Тема: Можливості ресурсів Clarivate для успішної грантової заявки

Тези: Джерела Інформації про грантову підтримку у Web of Science Core Collection. Пошук і аналіз літератури, видань, майбутніх партнерів, джерел фінансування, оцінка власних шансів за допомогою бази. Аналіз ефективності співпраці за допомогою аналітичної системи InCites. Процедури та особливості оцінювання грантових заявок і на що варто звернути увагу при написанні проєкту.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3qgCtf7

16:15–17:15  https://bit.ly/3jFSoB8

10 березня 2021

Тема: Хижацькі видання: розпізнати і не припуститися помилки

Тези: Важливим етапом наукової діяльності є оприлюднення отриманих даних. З появою електронних видань та відкритого доступу технічні аспекти створення видання не є досить складними. В деяких країнах формалізуються вимоги до видань, в яких мають бути оприлюднені результати, що виносяться на захист або отримання наукових звань. Мета цього – краще представлення світовій науковій спільності здобутків наших науковців. Проте часто через довірливість або відсутність досвіду науковці, як молоді так і поважного наукового віку, стають жертвою хижацьких видань, які з’явилися у відповідь на вимоги ринку, не є майданчиками для обміну досвідом, а часто є або піратськими копіями знаних видань, або намагаються під них мімікрувати. Публікація в хижацьких виданнях – це втрата результатів, часу, грошей і, найголовніше, репутації. Протягом вебінару обговоримо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у, наприклад, Web of Science Core Collection

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3jFKibT

16:15–17:15 https://bit.ly/3qfT82n

11 березня 2021

Тема: Оцінка здобутків і співпраці установ за даними  Web of Science Core Collection та InCites

Тези: Складнощі та шляхи подолання пошуку і аналізу публікацій установи. Критерії ефективності співпраці. Визначення лідерів та розробка стратегії розвитку. Створення та підтримання в актуальному стані профілю установи. Пошук партнерів для виконання проєктів. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3qcXVla

16:15–17:15* https://bit.ly/2LDkMa4

* в рамках щомісячних вебінарів кожного другого четверга серії «Clarivate науковцям, або місце зустрічі змінити не можна».

12 березня 2021

Тема: Journal Citation Reports

Тези: Для видань, що індексуються у Science Citation Index Expanded Social Science Citation Index, за даними Web of Science Core Collection розраховується імпакт-фактор – показник впливовості видання. Формула, які є варіації, що таке квартиль, для чого варто застосовувати. Як перевірити імпакт-фактор та індексацію журналу у Web of Science Core Collection. Видання відкритого доступу і де можна опублікувати безкоштовно.  Journal Citation Reports – це колекція видань з імпакт-фактором, що дозволяє аналіз видань певної предметної галузі і окремого журналу, порівняння та  збереження списку обраних видань. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3penyAE

16:15–17:15 https://bit.ly/3d5YZnh

Сайт компанії https://clarivate.com/

Ютьюб канал українською   https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Розклад вебінарів українською http://clarivate.ua/

Розклад вебінарів російською https://clarivate.com/ru/webinars/

Розклад вебінарів мовами Євросоюзу: https://clarivate.libguides.com/home

Інформація на Науковій кухні у фейсбуці https://www.facebook.com/WoS.Ukraianin

Корисні посилання:

http://webofscience.com/

My.endnote.com

https://publons.com/

https://kopernio.com/