Запрошуємо на першу онлайн-зустріч УкрЯТ “Шлях до кар’єри в атомно-енергетичній галузі”

Шановні колеги!

Українське ядерне товариство організовує серію онлайн-зустрічей для молоді та абітурієнтів зі студентами та випускниками профільних для ядерної галузі університетів, а також молодими фахівцями підприємств атомної енергетики, на яких учасники зможуть почути відповіді на всі питання щодо вибору спеціальності, вступу і навчання в університеті, працевлаштування та побудови професійної кар’єри в атомній енергетиці України.

Перша зустріч буде присвячена вибору спеціальності та навчанню в профільних для атомної енергетики закладах вищої освіти, проходженню практики та
стажуванню на об’єктах атомної енергетики.

До зустрічі запрошуються абітурієнти, які вже визначились з майбутнім фахом, їхні батьки, а також школярі, яким цей вибір тільки доведеться зробити.

Зустріч відбудеться: 23 липня о 17:00.

Зустрічі будуть проходити в режимі он-лайн на платформі Google Meet. Для участі у зустрічах потрібна попередня реєстрація та акаунт Gmail (Google).
Зареєструватись можна за посиланням: forms.gle/b7FEZ85ueoZjr4ae7 .

Реєстрація триває до 23:59 22 липня.

Під час зустрічей, Ви учасники зможуть прослухати презентації, поспілкуватися зі студентами та молодими фахівцями, а також задати питання, які їх найбільше
турбують.