Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 [email protected]
Обрати сторінку

Запрошення на вибори ректора

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

29 травня 2019 року відбудуться ВИБОРИ РЕКТОРА

Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет»

Вибори проводяться шляхом таємного голосування з 900 год. до 1500 год.

на виборчій дільниці за адресою: пр. Гагаріна 8, м. Дніпро,

зала засідань Вченої ради Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» (ауд. 220)

Для голосування при собі обов’язково мати документ, який посвідчує особу (паспорт громадянина України; паспорт громадянина України для виїзду за кордон; тимчасове посвідчення громадянина України; посвідчення водія; посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон; посвідка на постійне проживання; посвідка на тимчасове проживання; картка мігранта; посвідчення біженця; студентський квиток; залікова книжка студента; посвідчення учасника бойових дій; посвідчення інваліда війни; посвідчення учасника війни).

Зі списками виборців, передвиборчими програмами кандидатів на посаду ректора Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» та з інформацією щодо організації виборів можна ознайомитись на сайті Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» в рубриці «Вибори ректора». (https://udhtu.edu.ua/vybory-rektora-2019)

Організаційний комітет

Виборча комісія