Захист кваліфікаційних робіт магістрів 2023

13 січня 2023 року на кафедрі інформаційних систем завершилися захисти дипломних робіт другого (магiстерського) рівня за освітньою програмою «Комп’ютерні науки». Головою екзаменаційної комісії було запрошено Гнатушенко Володимира Володимировича, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри інформаційних технологій та комп`ютерної інженерії НТУ «Дніпровська політехніка». До складу комісії також увійшли кандидати технічних наук, доценти кафедри інформаційних систем Коротка Лариса Іванівна та Науменко Наталія Юріївна.

Магістерська робота є важливим видом науково-дослідної роботи здобувачів, базується на проведенні самостійного аналітичного пошуку інформації, яка повинна відповідати сучасному стану розвитку інформаційних систем. Згідно положення про порядок перевірки академічних текстів на плагіат в ДВНЗ УДХТУ дипломні роботи завчасно перевіряються на наявність текстових запозичень. Реалізації авторських проектів дозволяє студентам кафедри Інформаційних систем успішно проходити контроль на виявлення текстових запозичень та сприяє формуванню високої академічної культури.

Всім випускникам кафедри інформаційних систем присвоєна кваліфікація магістр з Комп’ютерних наук та видано дипломи магістра встановленого зразка, який має закласти міцний фундамент для кар’єрного бусту.