+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

“Ярмарок вакансій – 2018”

12 грудня в нашому університеті було проведено «Ярмарок вакансій». У ньому взяли участь кращі роботодавці не лише нашої області, але й загалом України та навіть світу, зацікавлені у молодих фахівцях хімічного та інших напрямів, за якими здійснюється підготовка в УДХТУ.

Відкрив «Ярмарок вакансій» ректор Українського державного хіміко-технологічного університету Олександр Андрійович Півоваров. Про можливості працевлаштування через центри зайнятості для студентів та випускників ЗВО розповіла заступник директора – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Дніпропетровського обласного центру зайнятості Селякова Наталія Юріївна. Також учасників заходу привітали представники компаній-роботодавців.

Під час секційних зустрічей роботодавців зі студентами представники підприємств розповіли про вакансії, умови та перспективи роботи в їхніх компаніях, а студенти мали змогу задати запитання щодо майбутнього працевлаштування.

У холі головного корпусу нашого університету було встановлено стенди, де студенти могли вільно спілкуватися з представниками компаній та представити їм своє резюме, а також отримати приємні подарунки.

Роботодавці зустрілися також і з викладачами цікавих для них спеціальностей та деканами факультетів для обговорення можливостей подальшої співпраці, зокрема перспективи впровадження дуальної освіти.

Ярмарок вакансій – щорічний захід у нашому університеті, націлений на розширення контактів із провідними роботодавцями регіону. Це необхідно для забезпечення затребуваної на ринку праці якості освіти студентів і, як наслідок, їх гарантоване працевлаштування.

За роки проведення подібних заходів Український державний хіміко-технологічний університет здобув цілу низку партнерів, які зацікавлені у наших студентах як майбутніх фахівцях і співпрацюють з університетом у різних форматах, зокрема надають стипендії кращим студентам профільних спеціальностей. Список таких партнерів буде розширюватися й надалі.