+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Ярмарок спеціальностей

Запрошення

Шановний викладачу!

Запрошуємо Вас і Ваших учнів 11 класів (у кількості 5–10 осіб) на Ярмарок спеціальностей, що відбудеться у рамках проекту «Від шкільної програми до високих технологій».

Захід відбудеться: 17 квітня 2018 року о 12.30, за адресою просп. Гагаріна, 8, актова зала

У програмі заходу:

  • Ярмарок спеціальностей. ДВНЗ УДХТУ є багатопрофільним університетом, що має спеціальності хімічного, біотехнологічного, фармацевтичного, механічного, комп’ютерного й економічного спрямування. На Ярмарку школярі зможуть ознайомитися з усім розмаїттям наших спеціальностей, поспілкуватися з провідними викладачами кафедр, задати актуальні для них питання: «Що ми будемо вивчати?» й «Де ми зможемо працювати після завершення навчання?»
  • Зона робототехніки, представлена факультетом комп’ютерних наук та інженерії, який презентуватиме сучасні досягнення в програмуванні, веб-дизайні та галузі автоматизації різноманітних процесів.
  • вручення сертифікатів. Упродовж усього навчального року вчителі біології прослухували курс лекції провідних професорів ДВНЗ УДХТУ на сучасні й актуальні теми біології й біотехнології. Результатом цієї плідної взаємодії є отримання сертифікатів про підвищення професійної майстерності з рук ректора нашого університету Півоварова О. А.
  • виступ команди КВК «Племя помилки Дарвіна», яка не зважаючи на свій юний вік, вже відома як у себе вдома, так і в Україні: цього року вони брали участь у І турі Ліги Сміху серед 250 команд з усієї України й потрапили до ІІ туру серед 49 найкращих команд.
  • інтерактивні майстер-класи для школярів, на яких вони матимуть змогу взяти участь у цікавих лабораторно-дослідницьких роботах хімічного й біотехнологічного, механічного й економічного спрямування, зокрема визначити природні та синтетичні барвники в харчовій продукції, дослідити влив ферментів на розщеплення жирів, дослідити якість питної води дізнатися про технології отримання палива і його експертизу, виготовити керамічні прикраси та декоративних вироби з гіпсу й багато іншого, тісно пов’язаного з хімією,  біотехнологією і хімічною технологією. Також школярі зможуть спробувати свої сили у комп’ютерному дизайні, сучасному комп’ютерному проектуванні, провести первину експертизу пакування, взяти учать в «Економічному квесті» й діловій грі «Я – boss».

Якщо Вас зацікавлять декілька дослідницьких робіт, то Ви будете мати можливість завітати до нас ще раз.