Як здобути вищу освіту і гарантовано працевлаштуватися: спільний проєкт бердянського заводу Azmol-BP та УДХТУ

У Бердянську розпочався спільний проєкт заводу Azmol-BP та ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (м. Дніпро) з підготовки фахівців з подальшим проходженням практики та гарантованим працевлаштуванням на бердянському підприємстві.

Це – нова кадрова програма навчання талановитої молоді за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія» на базі одного з провідних галузевих університетів України, ініційована підприємством Azmol-BP, яке відроджує традиції підготовки дипломованих фахівців і сплачує вартість навчання, стипендію та забезпечує працевлаштування.

13 серпня 2020 року випускників, які виявили бажання взяти участь у проєкті та їхніх батьків, було запрошено на завод Azmol-BP, щоб ознайомити з історією, сучасним станом підприємства та його перспективами. Було проведено екскурсію по цехах, де виробляються масло і мастильні матеріали торгівельної марки Azmol-BP, оригінальна упаковка і тара. Гості побачили міжнародний дослідницький центр, який стежить за якістю продукції заводу.

Екскурсантів гостинно зустріли працівники заводу, а серед них є багато випускників УДХТУ.

Керівник бізнес-проєктів Azmol-BP Олександра Сірош наголосила, що це важливий соціальний проєкт як для міста, так і для самих випускників – підтримка непрестижних, але важливих для виробництва спеціальностей.

За молоддю – майбутнє заводу, тож фінансування навчання молодих спеціалістів є гарною традицією підприємства, – відзначив представник заводу Микола Рудницький.

Продакт-менеджер Жанна Ложкіна (випускниця УДХТУ 2011 р.) розповіла про міжнародні зв’язки підприємства, а також дружній колектив заводу, який складається з молоді і досвідчених працівників.

Головний технолог заводу Андрій Ященко теж розпочинав свій трудовий шлях як практикант і молодий спеціаліст. Він закликав молодь не виїжджати за кордон, а розвивати власне виробництво і свою країну.

Бажання взяти участь у програмі виявили мешканці Бердянська, Бердянського району та переселенці з Донецької області. Це не лише випускники шкіл, а й учні 10-11 класів, які цікавляться хімією, точними науками і планують пов’язати своє майбутнє із виробництвом. Сподіваємося, що мрії багатьох з них здійсняться.

Представники приймальної комісії УДХТУ презентували освітні програми університету та умови навчання. Відповідальний секретар приймальної комісії Ольга Вікторівна Кучкова подякувала працівникам підприємства за багаторічну співпрацю з нашим університетом та гостинний прийом.