Вступ на базі молодшого спеціаліста

Шановні абітурієнти!

На зустрічі згідно рейтингу будуть оголошені списки тих, хто рекомендований для навчання за бюджетом.

Але після проходження конкурсу ми звертаємось у МОН України з заявкою про додаткові бюджетні місця на ті спеціальності, які мають підтримку держави.

Тому майже всі абітурієнти, які вступають на основі диплома молодшого спеціаліста, навчаються в нашому університеті на бюджеті.

Щоб отримати бюджетне  місце на зустріч  необхідно принести оригінали документів.

Ми завжди працюємо чесно і відкрито.

Приймальна комісія ДВНЗ УДХТУ

Зустріч абітурієнтів, які вступають на базі молодшого спеціалістаз деканами факультетів ДВНЗ УДХТУ відбудеться 04.08.2018 о 12.00 годині:

ФакультетАудиторія
Факультет обладнання і технології скла, кераміки,будівельних матеріалів та харчових виробництв131
Факультет технології органічних речовин та біотехнології236
Факультет технології високомолекулярних сполук431