У грудні 2021 року – лютому 2022 року Національний екологонатуралістичний центр учнівської молоді спільно з громадською організацією «Екологічний клуб «Еремурус» за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Бюро з питань екології Української грекокатолицької церкви проводить Всеукраїнський конкурс молодіжних проєктів з енергозбереження «Енергія і середовище» під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету!»

Конкурс проводився з метою пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів. Всього надійшло понад 200 проєктів за 5 номінаціями.

За рішенням компетентного журі з учнівських та студентських робіт відібрано 87 кращих для участі в фіналі очного етапу.

В номінації “Проєкт з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії (ПДЕ)” серед інших перемогу отримала робота вихованців Комунального
позашкільного навчального закладу «Центр еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді» Потоцької Дар’ї, Антоненка Дениса «Сучасний біодеградабельний полімер для виготовлення одноразового посуду» під керівництвом Кабата Олега Станіславовича, завідуючого кафедрою інноваційної інженерії.

Вітаємо та бажаємо перемоги в фіналі!