Вітаємо Школу Олега Івановича з ювілеєм

22 жовтня 2019 року виповнюється 80 років з дня народження Школи Олега Івановича.

Випускник Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту 1961 року Олег Іванович свою долю зв’язав з наукою. Розпочав трудову діяльність як інженер-дослідник в Українському науково-дослідному трубному інституті. Згодом, у 1966 році, вступив до аспірантури ДХТІ, по закінченню якої залишився працювати в інституті. В 1971 році захистив кандидатську дисертацію. За роки роботи Школа О. І. пройшов усі щаблі зростання від молодшого наукового співробітника до провідного; в різні роки займав керівні посади: завідувача галузевої науково-дослідної лабораторії реакторів та масообмінних апаратів, а також завідувача науково-дослідної лабораторії технологічних модулів комплексної переробки органічної сировини та засобів екологічного контролю. Протягом шести років, з 2003 до 2009 рр., свою наукову діяльність успішно поєднував з клопіткою і відповідальною роботою завідувача науково-дослідної частини університету.

Розробки, якими керував Олег Іванович, неодноразово експонувалися на виставках різного ґатунку і були відзначені медалями та дипломами. За дослідження, розробку та впровадження безвідхідної технології комплексної переробки рослинної сировини з отриманням лецитину та інших речовин у 1987 році була присуджена Державна премія Латвійської РСР. Значні успіхи досягнуті ним у сфері міжнародної науково-технічної діяльності.

На всіх ділянках роботи Олега Івановича відрізняли високі організаторські здібності, виняткова працелюбність, доброзичливість, а притаманне йому почуття гумору дозволяло вирішувати надскладні робочі питання.

Користуючись нагодою, щиро вітаємо Олега Івановича з ювілеєм та зичимо здоров’я, нових ідей та сил і натхнення на їх втілення.

З любов’ю та повагою,

колектив науково-дослідної частини УДХТУ