Відкрито доступ до електронних ресурсів Bentham Science

Шановні науковці!

Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет» до 31 грудня 2021 року отримав безкоштовний тестовий доступ до електронних ресурсів видавництва Bentham Science.

Для налаштування доступу необхідно перейти за покликанням:

1. Доступ до електронних журналів (статті можна завантажувати у форматі PDF);
  2. Доступ до електронних книг (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн).
  3. Докладніше про налаштування тестового доступу.

Скористатися можливостями електронних ресурсів видавництва Bentham Science можна з комп’ютерів, що знаходяться в мережі університету та мають доступ в інтернет, а також в читальному залі науково-технічної бібліотеки ДВНЗ УДХТУ.

Довідково:

Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Докладніше про електронні ресурси – за такими покликаннями: