Від шкільної програми до високих технологій

28 березня на базі ДВНЗ УДХТУ спільно з методичним центром департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради відбулася відкрита лекція доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри інформаційних систем Зеленцова Д. Г. на тему «Технології обчислювального інтелекту в задачах моделювання систем». Лекцію було проведено в рамках проекту «Від шкільної програми до високих технологій» з метою підвищення кваліфікації вчителів математики загальноосвітніх шкіл м. Дніпро.

Відвідувачі заходу мали можливість ознайомитися з науковими досягненнями і результатами діяльності лектора та кафедри в цілому. Надзвичайний інтерес викликала інформація про технології обчислювального інтелекту, що застосовуються при моделюванні поведінки складних динамічних систем, зокрема, кородуючих конструкцій. Також під час лекції значну увагу було приділено таким елементам обчислювального інтелекту, як теорія штучних нейронних мереж, еволюційне моделювання й теорія нечітких множин.