Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 [email protected]
Обрати сторінку

Усі зірки галактики 2019

22 листопада Український державний хіміко-технологічній університет зустрів у себе V Міжнародний фестиваль науки, освіти і культури «Усі зірки галактики 2019».

До наших стін завітали декілька сотень учнів різних шкіл. Учасники конкурсу змогли дізнатися про розвиток аерокосмічної галузі в Україні від партнерів фестивалю: КБ «Південний», Коледжу ракетно-космічного машинобудування, Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. А. М. Макарова. Крім того, гості мали змогу ознайомитися зі спеціальностями, які існують у нашому університеті, та зрозуміти, з чим їм доведеться працювати, якщо вони вирішать вступати до єдиного в Україні хіміко-технологічного університету.

На сцені актової зали УДХТУ маленькі учасники фестивалю, представники різних творчих колективів Дніпра та Січеславської області, представили хореографічні та вокальні номери.

Головним подарунком від нашого університету стало хімічне шоу професора кафедри неорганічної хімії Ігоря Леонідовича Коваленка. Близько трьохсот школярів різного віку завітали на майстер-клас до одного з провідних вчених-хіміків України, щоб на власні очі побачити, що собою являє така наука, як хімія, і на які дива вона здатна. Школярам було представлено цілу низку хімічних дослідів з використанням різних сполук. На їхніх очах предмети змінювали форму та колір, загоралися та вибухали. Також під час шоу було викрито секрети спец-ефектів у кіно та рекламі.

Фестиваль «Усі зірки галактики» покликаний пробудити у школярів цікавість до науки та мистецтв і співпрацює з провідними науковими й творчими об’єднаннями України та світу. Цього року фестиваль святкує своє п’ятиріччя. Український державний хіміко-технологічний університет традиційно є партнером цього проєкту, адже ми віримо, що підтримка молодого покоління є основою майбутнього добробуту нашої держави.