Урочисте вручення дипломів магістрам

24 січня у залі засідань вченої ради ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» відбулося урочисте вручення дипломів магістрам, випускникам 2020 року. Святкову церемонію було розділено на дві частини: спочатку дипломи отримали випускники технологічних факультетів, а потім – економічного, механічного і факультету комп’ютерних наук та інженерії.

Зала вченої ради була заповнена випускниками-магістрами, їхніми близькими та друзями, які прийшли розділити радість цього незабутнього дня. Урочистий і піднесений настрій, затишна атмосфера панували на святі.

З привітальним словом звернувся ректор університету, професор Костянтин Михайлович Сухий. Він побажав усім випускникам вдалої професійної кар’єри, самореалізації, подальшого розвитку творчих здібностей, лідерських якостей та успіху в особистому житті. З привітанням, напутніми словами і теплими побажаннями виступили декани та заступники деканів.

Бажаємо нашим випускникам-магістрам наполегливості, натхнення, практичної реалізації набутих під час навчання у магістратурі знань, навичок та вмінь, подальших досягнень у всіх сферах життя!

Ми завжди чекаємо на Вас у стінах рідної Альма-матер!