Урочисте нагородження видатних учених, науково-педагогічних працівників

ВІТАЄМО!

На вченій раді Університету від 25 березня 2021 відбулося урочисте нагородження видатних учених, науково-педагогічних працівників ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» Державними нагородами і відомчими відзнаками. Ректор Університету професор Сухий Костянтин Михайлович привітав

ВЕЛІЧЕНКА Олександра Борисовича з присвоєнням почесного звання “Заслужений діяч науки і техніки України” та нагородженням нагрудним знаком і посвідченням про присвоєння  Державної нагороди.

ВІТАЄМО З НАГОДИ НАГОРОДЖЕННЯ ВІДОМЧИМИ ВІДЗНАКАМИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

(наказ № 150-к від 15 червня 2020 року):

Нагрудним знаком “За освітні та наукові досягнення”:

• Ніколенка Миколу Васильовича – завідувача кафедри аналітичної хімії і хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів Державного вищого навчального закладу “Український державний хіміко-технологічний університет”, д.х.н., професора.

Нагрудним знаком “Відмінник освіти”:

• Червакова Олега Вікторовича – завідувача кафедри технології природних і синтетичних полімерів, жирів та харчової продукції Державного вищого навчального закладу “Український державний хіміко-технологічний університет”, д.т.н., професора.

Грамотою МОН України:

• Зайчука Олександра Вікторовича – першого проректора Державного вищого навчального закладу “Український державний хіміко-технологічний університет”, д.т.н., професора;
  • Чуприну Наталію Миколаївну – декана економічного факультету Державного вищого навчального закладу “Український державний хіміко-технологічний університет”, д.е.н., доцента;
  • Коваленка Ігоря Леонідовича – завідувача кафедри технології неорганічної речовин та екології Державного вищого навчального закладу “Український державний хіміко-технологічний університет”, д.т.н., професора.