Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

УДХТУ взяв участь у міжнародному вебінарі

Як відомо,світові та українські рейтинги університетів враховують «міжнародну» складову, тобто міжнародну активність ЗВО у різних напрямках. Одним із таких чинників є участьЗВО у міжнародних асоціаціях університетів. Завдяки активній праці ректорату та відділу міжнародного співробітництва на початку 2020 року було подано заявку на участь у міжнародній спілці університетів – Великій Хартії Університетів (MagnaChartaUniversitatum,http://www.magna-charta.org), яка у грудні 2020 була попередньо схвалена. Слід зазначити, що підписантами Великої Хартії Університетів є 904 університети з 88 країн світу.

Завдяки співпраці зі спілкою відкрилася можливість участі представників УДХТУ у міжнародних вебінарах, присвячених стратегіям та плануванню роботи ЗВО в умовах сталого розвитку.

15 грудня УДХТУ взяв участь у вебінарі, що був організований Великою Хартією Університетів та Міжнародною спілкою університетів (InternationalAssociationofUniversities). У заході були задіяні 74 представники університетів, зокрема, з таких країн: ПАР, США, Фінляндія, Франція, Бразилія та Україна. Основним лейтмотивом віртуальної зустрічі була ідея того, що ЗВО повинні бути активними гравцями у процесі сталого розвитку через інновації та максимально швидке впровадження результатів передових досліджень до навчального процесу.

Начальник відділу міжнародного співробітництва

Коток В.А.

Переглянути повний запис вебінару можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=R1PvzxO_2vQ&feature=youtu.be&ab_channel=CarlaPazzaglia