УДХТУ увійшов до міжнародного рейтингу SCImago

У 2019 р. УДХТУ увійшов до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago. Наш університет посів 11 місце серед ЗВО України та є єдиним представником від Дніпровського регіону у цьому рейтингу.

Учасниками рейтингу SCImago Institutions Rankings 2019 р. стали 33 наукові установи України, серед них – 16 ЗВО. Рейтинг оцінює науково-дослідну, інноваційну та соціальну складові діяльності близько 4 тисяч університетів, понад 1,2 тис. науково-дослідних установ світу.

Особливість цього рейтингу – до SCImago не можна подати заявку, система включає автоматично ті наукові установи й університети, які мають не менше ніж 100 публікацій, що індексуються Scopus протягом попередніх п’яти років.

Цей рейтинг є визнанням високого наукового потенціалу і плідної роботи фахівців УДХТУ.