Участь викладачів кафедри ІС в онлайн курс «Основи Agile та Scrum» від компанії Luxsoft

У червні 2021 року доценти кафедри інформаційних систем Солодка Н.О. та Ляшенко О.А. стартували на курсі «Основи Agile та Scrum» від компанії Luxsoft. Двічі на тиждень в режимі онлайн проходило інтерактивне навчання (теоретична частина доповнювалась вправами, тестами та практичними кейсами) за наступною програмою:

-що таке Agile: історія, цінності та принципи. Фреймворки, методи, практики;

-розробка на основі цінності;

-огляд фреймворку Scrum;

-Scrum: ролі, події, артефакти:

-практичні кейси;

-ретроспектива курсу.

Учасників курсу познайомили з основами Agile-підходу та фреймворком Scrum, компанією Luxsoft була надана підтримка методичними матеріалами та рекомендаціями щодо подальшого вивчення теми. А найголовніше – в процесі навчання були обговорені ідеї з використання Agile-підходу до роботи над навчальними проєктами у розподілених командах. Методичні матеріали, практичні кейси, досвід та знання, отримані на курсі «Основи Agile та Scrum» від компанії Luxsoft, дають більше впевненості викладачам кафедри застосовувати сучасний проєктний менеджмент в навчанні студентів та підвищити якість курсових і дипломних робіт, їхню практичну значимість для компаній ІТ-галузі.