+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Церемонія вручення дипломів магістра

25 січня 2019 року відбулася найважливіша для усіх випускників факультету комп’ютерних наук та інженерії подія – урочиста церемонія вручення дипломів магістра.

Декан факультету Ігор Леонідович Левчук привітав випускників із закінченням університету та отриманням ступеня магістра. Побажав не зупинятися на досягнутому, ефективно використати отримані в університеті навички та не забувати рідну alma mater.

Після виступу декана слово було надано завідувачу кафедри інформаційних систем Дмитру Геннадійовичу Зеленцову, який щиро побажав випускникам успіхів у майбутній професійній діяльності.

Здобуття ступеня магістра є дуже важливим кроком у житті кожного випускника. Ця подія повинна запам’ятатися на все життя і стати поштовхом до успіху в майбутньому та подальшого розвитку.

Колектив факультету комп’ютерних наук та інженерії бажає своїм випускникам успіхів, цікавого, насиченого життя, мудрих і далекоглядних рішень, високих професійних досягнень!

Висловлюємо подяку деканату факультету комп’ютерних наук та інженерії за організацію заходу вручення дипломів та студенту факультету Хайновському Юрію за фотозвіт.