“Студентська весна 2019”: факультети КН та І, ТНР

28 березня у стінах Українського державного хіміко-технологічного університету відбувся другий концерт фестивалю “Студентська весна 2019”, участь у якому взяли команди факультетів КН та І й технології неорганічних речовин (ТНР).

Першою командою, що з’явилася на сцені, стала команда факультету КН та І, яка представила власний театр тіней з постановкою “Ніч перед студентською весною”. В основі сюжетної лінії була розповідь про хлопця, що відправився на пошук “Чарівної мелодії”. Під час виступу студентів КН та І глядачі могли насолодитися низкою хореографічних номерів різних жанрів, грою на музичних інструментах, виконанням пісень, зокрема й авторської, а також бітбоксом.

Услід за представниками КН та І, свої таланти продемонстрували студенти факультету технології неорганічних речовин. Перлиною виступу команди стало фігурне катання на роликах у виконанні колективу “Перлинки” та соло від їх наставниці, студентки ТНР Єлизавети Дерев’янко. Також на глядачів чекали пісні у виконанні студенток факультету, танець контемпорарі та декламація віршу. Завершив виступ команди пародійний номер, у якому студент Олександр Шейн з’явився в образі Артура Пірожкова.

КН та І

ТНР