“Студентська весна 2019 “: факультети Економічний та Механічний

Другого квітня своїми концертами зачаровували глядачів міжфакультетського фестивалю “Студентська весна 2019” команди економічного та механічного факультетів.

Основою виступу представників економічного факультету стала концепція антиутопії. Студенти запропонували глядачам уявити “ідеальний” світ, у якому кожен людський рух прогнозований і немає місця самовираженню та мистецтву. Однак такий стан речей влаштовує далеко не кожного і, незважаючи на труднощі, люди виборюють право розкрити свої таланти. На глядачів чекали яскраві хореографічні номери у різних жанрах, виконання відомих пісень та авторської пісні студента економічного факультету Владислава Іванова.

Чоловіча команда механічного факультету розпочала виступ зі знайомства, розповівши у відео-візитівці про здібності своїх учасників. Вже на сцені студенти довели, що таланти представників механічного факультету досить різноманітні. Оригінальними номерами стали виконання попурі на акордеоні Андрієм Ведро та демонстрація елементів паркуру Данилом Шепелем. З авторським віршем на сцені виступив Алі Умар Фарук. До того ж глядачі могли оцінити вокальні вміння представників механічного факультету та насолодитися танцем у стилі брейк-денс у виконанні колективу “X-Style”.

Економічний факультет

Механічний факультет