“Студентська весна 2019 “факультет ОТС

4 квітня у нашому університеті пройшов четвертий етап “Студентської весни 2019”. Цього разу фестиваль з ювілеєм привітала команда факультету ОТС.

За п’ятдесят років “Студентської весни” у Дніпрі участь у ній взяли безліч студентів різних вишів, зокрема й представники факультету ОТС Українського державного хіміко-технологічного університету. Минули роки, а колишні студенти й досі згадують свої виступи на цьому фестивалі талантів, тож команда ОТС подарувала їм змогу ще раз відчути себе частиною цього свята. Під час концерту було продемонстровано відео-привітання випускників факультету, які в студентські роки брали активну участь у розвитку “Студентської весни” в нашому місті. Серед них – проректор з науково-педагогічної роботи ДВНЗ УДХТУ Ольга Петрівна Рижова, народний артист України Євген Чепурняк та багато інших.

Сьогоднішні студенти факультету ОТС довели, що вони також яскраві й талановиті особистості, продемонструвавши глядачам свої вокальні та акторські здібності, навички черлідингу та хореографії. Перлинкою виступу стало виконання Пікуш Іриною пісні корейською мовою. Крім того факультет підготував флешмоб, де кожен охочий мав змогу у письмовій формі висловити свої побажання команді факультету.

Виступ факультету ОТС завершив основну конкурсну програму міжфакультетського фестивалю “Студентська весна 2019” і ми з нетерпінням чекаємо гала-концерту, в якому візьмуть участь усі факультети УДХТУ й визначиться переможець цьогорічного змагання.