Стипендія студентам УДХТУ від підприємства

Подолання сучасної національної кризи і розвиток всіх галузей промисловості можливий тільки при тісному співробітництві навчальних закладів, які готують фахівців і самих підприємств, що зацікавлено приймають на роботу молодих, ще недосвідчених випускників.

В цьому сенсі яскравим прикладом відвертої зацікавленості в кадрах є будівельна компанія ТОВ “ЮДК”, яка вже протягом трьох років тісно співпрацює з Українським державним хіміко-технологічним університетом.

Компанією ТОВ “ЮДК” крім проходження випускниками повноцінної виробничої практики і насичених цікавих екскурсій на підприємство, започатковано стипендіальну програму для студентів УДХТУ. Підприємство вже четвертий раз поспіль, починаючи з 2016 року надає підтримку у вигляді стипендії студентам, які навчаються на старших курсах за освітніми програмами “Хімічні технології в’яжучих (будівельних) матеріалів” та ”Технології машинобудування”.

Необхідно зазначити, що така стипендіальна програма включає підтримку як найкращих студентів, так і студентів з незахищених соціальних груп (малозабезпечених, багатодітних сімей, сімей учасників АТО тощо).

Стипендія призначається за результатами незалежного відбору представниками компанії ТОВ “ЮДК”: на основі успіхів студентів, які відображені в заліковій книжці, рекомендаційного листа з деканату або випускової кафедри. Обов’язковим документом від майбутнього пошукача стипендії є ессе, в якому студент наводить обґрунтування, чому саме він має отримувати стипендію ЮДК. Для студентів з малозахищених соціальних груп необхідно додати документи, які підтверджують пільги. Необхідно зробити акцент на тому факті, що стипендія нараховується незалежно від того, чи отримує студент академічну або соціальну стипендію в університеті чи ні!

Черговий ІV тур стипендіальної програми був оголошений в червні 2018 року. Заявки приймались в період з 20 червня по 20 липня 2018 року. Майже два десятки конкурсантів, які навчаються на кафедрі хімічної технології в’яжучих матеріалів і кафедрі машинобудування та інженерної механіки.

Зараз вже відомі переможці, які будуть отримувати протягом півроку стипендію ЮДК в розмірі 1500 грн. щомісячно. Ними стали:

• Калішенко Юлія Русланівна, студентка гр. 5-ТВ-66;
  • Мужикова Тетяна Олександрівна, студентка гр. 6-ТВ-63;
  • Дворецький Ігор Анатолійович, студент гр. 6-МП-13;
  • Саянов Дмитро Ігорович, студент гр. 6-ТМ-14.

Вітаємо найкращих наших студентів із заслуженою перемогою!

В той же час УДХТУ висловлює керівництву і колективу компанії ТОВ “ЮДК” щиру подяку в підтримці талановитої молоді, яка в подальшому зможе поповнити колектив шанованого підприємства! Бажаємо лідеру з виробництва одного з найпоширеніших різновидів будівельних матеріалів – газобетону – подальшого сталого розвитку і розширення споживчої бази, а колективу підприємства високих досягнень і життєвого благополуччя! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!