Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 [email protected]
Обрати сторінку

Співробітники кафедри фізичної хімії взяли участь у першому муніципальному конкурсі проектів InnoDnipro.

InnoDnipro – це муніципальна ініціатива, завдяки якій винахідники й новатори одержують стартову підтримку для своїх розробок. Для авторів проектів це – перспектива професійного зростання, а для Дніпра – можливість знайти нові рішення для міського середовища.

Загалом під час конкурсу комісія розглянула понад 60 проектів від учасників із семи міст України – Дніпра, Києва, Одеси, Тернополя, Сум, Кривого Рогу та Кам’янського.

13 грудня 2018 року міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з учасниками першого муніципального конкурсу проектів і стартапів InnoDnipro.

Проект доцента кафедри фізичної хімії Мурашевича Богдана Валерійовича, що стосується розробки багатофункціонального полімерного матеріалу з потужними дезінфекційними властивостями, одержав третє місце.

Доцент кафедри Шмичкова Олеся Борисівна отримала подяку від міської ради за участь у конкурсі в якості експерта.