Співпраця кафедри інформаційних систем із стейкголдерами

З метою ефективної взаємодії із зовнішніми стейкголдерами до освітнього процесу кафедри інформаційних систем залучаються представники роботодавців шляхом проведення різноманітних заходів. Зокрема 23 лютого для здобувачів освітніх програм 122 Комп’ютерні науки та 121 Інженерія програмного забезпечення стартував курс «Автоматизація тестування з використанням Java» від партнера кафедри – ІТ компанії SoftServe.

Під час проходження курсу студентів чекає саме практика та чимало цікавого досвіду від співробітників SoftServe, адже курс викладатиме експерт-практик – реальний Test Automation інженер найбільшої ІТ компанії Дніпра.

За умови успішного навчання на курсі здобувачі отримують сертифікати, які зможуть надати переваг при співбесіді на стажування та поповнити резюме студентів.