Співпраця кафедри ІС з компанією EPAM

11 листопада 2021 року відбулася онлайн-зустріч представників ІТ-компанії EPAM із викладачами кафедри інформаційних систем.

EPAM – найбільша ІТ-компанії України, яка посіла перше місце у рейтингу зі зростання-2021 за версією DOU.ua. На протязі останніх півроку кількість спеціалістів у компанії збільшилася на 2000, що дало змогу перетнути позначку у 10 тисяч спеціалістів.

На онлайн зустрічі було обговорено взаємовигідні шляхи співробітництва у таких напрямках як підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, обговорення освітніх програм кафедри із метою їх покращення та розвитку, проведення спільних профільних публічних заходів тощо. Співпраця з роботодавцями – необхідна умова забезпечення повноцінного освітнього процесу у підготовці фахівців та їх успішного працевлаштування. Тому старт такого співробітництва має очікування на  ефективне партнерство.