Шостий вебінар онлайн-тренінгу “Інноваційна педагогіка у водних освітніх програмах вищої школи”

Онлайн-тренінг проєкту “Водна гармонія”, у якому активну участь бере наш університет, продовжує серію вебінарів.

4 грудня пройшла шоста онлайн-зустріч під назвою “Інформаційне моделювання споруд та цифрові двійники”.

Цей семінар спершу не входив до програми тренінгу і був ініційований кафедрою технології неорганічних речовин нашого університету та особисто викладачем цієї кафедри Романом Смотраєвим, який також є координатором проєкту “Водна гармонія”.

Спікерами вебінару стали: інженер будівельного моделювання Олександра Шелестіна та професор Норвезького університету природничих наук Харша Ратнавіра.

Олександра Шелестіна – випускниця Українського державного хіміко-технологічного університету. Отримавши ступінь магістра на факультеті технології неорганічних речовин УДХТУ, продовжила навчання у Норвезькому університеті природничих наук, де стала магістром у сфері водної інженерії. По закінченні університету працювала у великих норвезьких компаніях, що ведуть діяльність у напрямку водної та екологічної інженерії. На сьогодні є інженером-консультантом з інформаційного моделювання споруд.

Олександра розкрила тему інформаційного моделювання споруд BIM (Building Information Modeling). У ході лекції було розглянуто особливості цієї технології, стадії розробки та можливості прискорення будівництва завдяки їй.

Харша Ратнавіра розповів про можливості створення цифрових двійників – віртуального представлення фізичного активу, процесу чи системи; про їх компоненти, значення та складнощі роботи з ними.

Нагадаємо, що міжнародний онлайн-тренінг “Інноваційна педагогіка у водних освітніх програмах вищої школи” розроблений для підвищення кваліфікації викладачів та науковців з різних країн світу. Однак участь у вебінарах беруть і студенти, зокрема нашого університету.

Шелестіна Олександра

Інженер-консультант з інформаційного моделювання будівель в  компанії Norsk Wavin (м. Осло, Норвегія)