Школярі на кафедрі ТНР та Е

Перший досвід!

Учні 6 класу КЗО «СЗШ № 81» відвідали ДВНЗ УДХТУ. У стінах університету діти вперше дізналися про те, що вивчає наука хімія та мали змогу на власні очі побачити різноманітні перетворення речовин. Екскурсію організували співробітники кафедри технології неорганічних речовин та екології.

Після огляду хімічних лабораторій коротку лекцію для школярів про основні поняття хімії провели асистент кафедри Дерімова А. В., доцент, к. т. н. Груздєва О. В. та асистент, к. т. н. Сорочкіна К. О. Вони продемонстрували різноманітні якісні реакції, видовищні досліди, у яких діти мали змогу власноруч взяти участь. На завершення, доцент, к. х. н. Кожура О. В. познайомив школярів із власною величезною колекцією мінералів і розповів багато цікавого про їхнє походження, властивості та використання.

Школярі були у захваті від першого знайомства з хімією і з нетерпінням очікують нового навчального року!

Співробітники кафедри технології неорганічних речовин та екології запрошують усіх школярів на екскурсію до університету і з радістю готові поділитися своїми різноманітними цікавинками та яскравими експериментами!

Хімія – це цікаво і захоплююче!