Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

“Шалений світ професій”

“Шалений світ професій” увірвався в Український державний хіміко-технологічний університет, зібравши понад сотню учнів 9-11 класів та їх вчителів.

3 жовтня на фонтанній площі УДХТУ відбувся щорічний молодіжний фестиваль професій, у рамках якого майбутні абітурієнти могли ознайомитися зі спеціальностями нашого університету й обрати для себе напрям навчання.

Сім острівців професій чекали на гостей Хімтеху.

Із чим працюють студенти в лабораторіях? Як можна практично застосувати знання, отримані за тією чи іншою спеціальністю? Як обрати затребувану професію?

На ці та інші питання майбутніх абітурієнтів відповідали провідні спеціалісти і студенти нашого університету в спеціальних зонах за науковими напрямками:

  • eco-zone;
  • зона smart-technologi;
  • food and cosmetics production zone;
  • design studio;
  • energy zone;
  • biomedical zone;
  • busines zone;
  • humanitarial zone.

Кожен напрямок курували представники факультетів, на яких безпосередньо займаються вивченням відповідної сфери діяльності. Тож гості заходу могли не лише на власні очі побачити наукові розробки, створені у стінах нашого університету, але й особисто поспілкуватися із їх творцями.

Спеціальну локацію було створено і для приймальної комісії УДХТУ, представники якої відповідали на усі питання стосовно вступу 2022.

Та не лише наукою живе наш університет. Творчість – невід’ємна частина студентського життя Хімтеху. І саме тому наші студенти й учні Хіміко-технологічного ліцею підготували для гостей фестивалю вокальні та хореографічні номери. Окрасою фестивалю стало і яскраве фаєр-шоу.

Інтриги заходу додала лотерея, у якій могли взяти участь усі присутні школярі, просто заповнивши анкету на вході. Ціла низка призів поїхала до учнів з різних шкіл Дніпра.

Цього року “Шалений світ професій” припав на День учителя. Тож організатори урочисто привітали присутніх вчителів із професійним святом.

Сподіваємося, що наш фестиваль допоміг школярам зробити ще один крок до вибору майбутньої професії. Чекаємо на них у наступному році вже як студентів УДХТУ.