Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 [email protected]
Обрати сторінку

Серія вебінарів

Запрошуємо взяти участь!

Український державний хіміко-технологічний університет в числі 400 бюджетних установ України за рахунок коштів державного бюджету отримав до 30.05.2020 р. доступ до платформи Web of Science.

З метою ефективного використання ресурсу запрошуємо взяти участь у безкоштовних семінарах від Clarivate Analytics 12 вересня у Києві та з 16 вересня у Львові.

 

Київ

12 вересня, 11:00-12:30, Державна науково-технічна бібліотека України, вул. Антоновича, 180.

Тема: Пошук та оцінка міжнародної співпраці та грантів за допомогою інструментів Web of Science Group

Тези: Пошук партнерів і грантів є дуже важливим етапом наукової роботи. Протягом семінару розглянемо, як знати найефективніших науковців та установи за заданою темою. Проаналізуємо, чому вони є ефективними. Які гранти можна знайти з нашої теми у Web of Science, чи є шанси для українських науковців отримати фінансування від даного фонду. Як представити власні здобутки і які є складові успішного портфоліо науковця?

Реєстрація обов’язкова  https://forms.gle/5xPSq6Pno3NYGWqY8

Безкоштовно.

 

12 вересня, 15:00-16:30, Інститут зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України, вул. Богдана Хмельницького, 15.

Тема: Web of Science для зоологів і не тільки

Тези: Можливості платформи Web of Science: пошук, аналіз, збереження релевантної інформації, оцінка тематики робіт та пошук ефективних наукових співпраць, грантів, оптимізація роботи. Вибір і оцінка видань для публікації власних досліджень, чи є можливість публікуватися безкоштовно. Додатково про основні практики хижацьких видань, що вводять в оману науковців.

Без реєстрації, безкоштовно

Львів

16 вересня, 14:00-18:00, Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5).

Семінар «Наукометрія для науковців: як працювати більш ефективно»

З запрошеними спікерами та за підтримки мерії міста Львова і Львівської системи дослідників.

Буде розглянуто теми: Чи можуть сховатися бібліотекарі від наукометрії. Як писати наукові статті, і що з ними відбувається в журналі. Наукова публікація і гуманітарії: як публікуватися у визнаних виданнях. Міжнародні гранти: ключові моменти, на які варто звертати увагу. Наукометрія: як не помилитися, оцінюючи науку і використати її в щоденній науковій роботі. Світ авторських ідентифікаторів: чому не всі науковці однаково знані. Львівська система дослідників: прозорість та ефективність.

Реєстрація https://forms.gle/1Y6KMHiMrvejonac9

Подія на ФБ https://www.facebook.com/events/607288479798792/

 

 

Львів

26 BookForum

19 вересня, 12:00-12:45, Львівська обласна універсальна бібліотека, Велика зала, проспект Тараса Шевченка, 13, семінар/дискусія для редакцій і редколегій журналів

Тема “Наукові видання: створення, функціонування, проблеми та шляхи вирішення”

Анотація: Критерії якості наукових видань: технічні та наукові, обов’язкові і додаткові елементи журналу ISSN, doi, імпакт фактор, індекс Гірша, сайт, рецензування, можливості Publons, бізнес моделі видання, структура публікації, права та обов`язки авторів, редакторів, рецензентів. Процедура відбору видання. Як оцінити шанси власного видання, Journal Citation Reports, подання заявки на включення до Web of Science Core Collection.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/2Kc1rqTwSGhFjPmB8

Відкрито реєстрацію на серії вебінарів українською мовою 24-26 вересня (розклад нижче) та три серії російською мовою з 9 до 26 вересня, що заплановано у кількох повторах – можна обрати зручний час для перегляду.

Розклад та реєстрація https://clarivate.ru/webinars

Вебінари з можливістю отримати сертифікат учасника

 

Лектор: Тихонкова Ірина, к. б. н., інформаційно-аналітичні ресурси та навчання.

Українською

24.09.2019, 16:15

Тема: Пошук і аналіз наукової літератури на платформі Web of Science

Анотація: Структура і контент платформи Web of Science. Бази даних, які є у українських передплатників. Створення персонального кабінету користувача. Синтаксис пошукового запиту. Аналіз отриманих даних. Збереження інформації. Оптимізація роботи

Реєстрація:  http://bit.ly/2LedN3P

25.09.2019, 16:15

Тема: Світ наукових видань: хороші, погані та хижацькі

Анотація: Технічні та наукові складові якісного видання. Імпакт-фактор і де його знайти. Бізнес-моделі видання. Можливість безкоштовної публікації. Вибір видання для публікації. Публікаційний процес. Маркери та приклади хижацьких видань.

Реєстрація:  http://bit.ly/2U4isJm

26.09.2019, 16:15

Тема: Аналіз публікаційної активності науковця і установи

Анотація: Складнощі та шляхи вирішення ідентифікації робіт науковця і установи. Можливості Publons для вченого. Створення, наповнення, корегування та метрики профілю Publons. Застосування ідентифікатору ResearcherID для ідентифікації робіт науковців та створення індивідуальних та колективних звітів. Пошук робіт організації, аналітична оцінка отриманих даних. Підготовка даних, створення, корегування профілю установи.

Реєстрація: http://bit.ly/344zRGm

Оголошення про тренінги в Україна оновлюються на сторінці https://www.facebook.com/WoS.Ukraianin/