Робочий візит делегації МОН у Республіку Таджикистан

Ректор ДВНЗ УДХТУ Костянтин Сухий і перший проректор Олександр Зайчук 30 березня – 1 квітня 2021 р. у складі делегації Міністерства освіти і науки України та керівників українських закладів вищої освіти перебували з робочим візитом у Республіці Таджикистан. Українську делегацію очолював міністр Сергій Шкарлет.

Під час візиту у столиці Республіки Таджикистан, місті Душанбе, відбувся освітній форум «Навчайся в Україні», організований Українським державним центром міжнародної освіти МОН. У його роботі брали участь міністри освіти і науки України та Республіки Таджикистан, посол України в Республіці Таджикистан, представники майже 80 провідних закладів вищої освіти України, співробітники і студенти ЗВО Республіки Таджикистан, а також випускники шкіл. Ректор Костянтин Сухий взяв участь у першому форумі ректорів провідних університетів України і Республіки Таджикистан, а також у зустрічі з випускниками українських ЗВО, які на сьогодні очолюють різні органи влади у Республіці Таджикистан.

Ректорами Костянтином Сухим і Амонзодом Ілхомом Темуром був підписаний меморандум про співпрацю між ДВНЗ УДХТУ і Технологічним університетом Таджикистану, що сприятиме встановленню й активізації прямих зв’язків між університетами, а також відкриє додаткові можливості для продуктивної співпраці та реалізації поставлених завдань.