+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Посвята в першокурсники

31 серпня Український державний хіміко-технологічний університет зустрів першокурсників, щоб привітати їх зі вступом до нашого вишу. Посвята в студенти пройшла на Фонтанній площі біля головного корпусу УДХТУ. У цій важливій для кожного вступника події взяли участь першокурсники усіх факультетів нашого університету.

Запальним танцем відкрив свято танцювальний колектив УДХТУ «Фантазія».

З урочистою промовою до першокурсників звернувся ректор Українського державного хіміко-технологічного університету, професор Олександр Андрійович Півоваров. Ректор поздоровив усіх першокурсників з початком їхнього студентського життя, сповненого неймовірною кількістю нових знань та емоцій, а також побажав успіхів у навчанні та подальшій кар’єрі. За традицією ректор вручив представникам першого курсу символічний студентський квиток.

Ще один важливий атрибут студента – Залікову книжку – першокурсники отримали від першого проректора УДХТУ Голеуса Віктора Івановича, який також привітав студентів і побажав їм успіхів у подальшому житті.

Зірковим гостем заходу стала випускниця Хімтеху, учасниця проекту Х-Фактор Ксенія Башибулар.

Крім того, у ході свята вчорашніх абітурієнтів, а сьогодні вже студентів УДХТУ, познайомили з можливостями для наукового та творчого розвитку, які пропонує наш навчальний заклад.

Наостанок у небо було запущено повітряні кульки, як символ мрій, що дуже скоро мають збутися.

Після посвяти нові студенти УДХТУ відправилися на зустріч зі своїми деканами і кураторами.

Вітаємо наших першокурсників, бажаємо їм натхнення і сил, та віримо, що роки навчання в УДХТУ дадуть поштовх до успіху й досягнення життєвих цілей кожного з них!

БІЛЬШЕ ФОТО ЗА ПОСИЛАННЯМ: