Подання оригіналів документів для зарахування на навчання з накладанням кваліфікованого електронного підпису

У 2022 році подання оригіналів необхідних документів для зарахування на навчання може здійснюватися шляхом надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли електронного підпису вступника, на електронну адресу Приймальної комісії в терміни, визначені в Правилах прийому 2022 року.  Якщо у продовж трьох місяців після початку навчання від вступника не будуть отримані оригінали документів (особисто або поштовим відправленням), то наказ про зарахування скасовується в частині зарахування такої особи.

Алгоритм дій вступника:

1. Підготуйте сканкопії необхідних оригіналів документів за переліком, а також сканкопію заяви, роздруковану з електронного кабінету.
Перелік документів
  • копія паспорту;
  • фотокартка;
  • копія атестату та додаток до атестату (диплом та додаток до диплому);
  • копія військово-облікового документа (для військовозобов’язаних – військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобов’язаного, а для призовників – посвідчення про приписку до призових дільниць).
  1. Накладіть Кваліфікований електронний підпис на кожен документ (КЕП вступника).
  2. Підписані документи надішліть на електронну адресу [email protected] з вказанням у темі листа прізвища, ім’я та по батькові вступника повністю, назви факультету та освітнього рівня (бакалавр, магістр).
Як отримати кваліфікований електронний підпис?

Якщо у вас вже є паспорт, ви можете отримати електронний підпис. Для цього:

!! Зверніть увагу: кваліфікований електронний підпис (КЕП) на ID-картку можна отримати лише з 18 років.