Обрати сторінку

Підвищення кваліфікації «Інноваційна педагогіка у водних освітніх програмах вищої школи»

13 червня добіг свого фіналу онлайн-тренінг підвищення кваліфікації «Інноваційна педагогіка у водних освітніх програмах вищої школи», який тривав з травня 2020 року. Тренінг був організований викладачами Норвезького університету природничих наук у рамках міжнародного освітнього проєкту Водна Гармонія – 2. До вебінарів були залучені професори з університетів Норвегії (Норвезький університет природничих наук), США (Університет штату Мічиган; Колумбійський університет; Університет Вашингтону), Польщі (Вармінсько-Мазурський університет) та фахівці норвезьких компаній DOSCON та Norsk Wavin.

 

 

Незважаючи на напрям тренінгу, який традиційно був пов’язаних із питаннями водних технології, різноманітна тематика вебінарів дозволила прийняти участь у тренінгу широкому колу викладачів та студентів. Багаторічна співпраця між учасниками проекту та досвід в організації підвищення кваліфікації викладачів, дозволили виявити нагальні потреби учасників проєкту в отриманні сучасних знань з відповідних питань. Тренінг складався з 11 вебінарів, тематика яких охоплювала різні напрямки підвищення кваліфікації: діджиталізація вищої освіти, сучасні інтерактивні методі навчання, рекомендації щодо підготовки наукових публікацій та отримання грантів, інформаційне моделювання будівель, кіберризики у водному секторі та ін.

За даними організаторів вебінари тренінгу відвідало більш ніж 200 осіб з університетів та підприємств Норвегії, України, Молдови, Казахстану, Таджикистану, Киргизії, США, Польщі. Загальна кількість університетів-учасників тренінгу 30. Хіміко-технологічний університет було представлено більш ніж 80 учасниками. Сертифікати підвищення кваліфікації отримали 43 викладача університету, серед яких доценти кафедри інформаційних систем Ляшенко Оксана Анатоліївна та Солодка Наталія Олександрівна.

До вебінару «Building Information Modelling and Digital Twins» долучались також і студенти спеціальності 122 Комп’ютерні науки кафедри інформаційних систем.

Дякуємо координаторам проекту за організацію корисних вебінарів, за можливість долучити до отримання досвіду і всім лекторам за цікаві доповіді.