Підписання Меморандуму про співпрацю з ІТ-компанією Sigma Software

21 вересня в рамках візиту до Українського державного хіміко-технологічного університету представники компанії Sigma Software підписали Меморандум про співпрацю.

Під час зустрічі ректор університету Костянтин СУХИЙ та представник компанії Дар’я В’ЯЗОВА – керівник Дніпровського офісу компанії Sigma Software окреслили основні напрями спільної роботи та висловили сподівання на ефективне партнерство.

Запланована діяльність сторін у рамках документа передбачає налагодження співробітництва у сфері розвитку наукових і проектних досліджень; сприяння вдосконаленню професійної підготовки науково-педагогічних працівників університету; консолідація зусиль Університету та компанії для взаємодії щодо особистісного розвитку студентів університету, зокрема формування їх кар’єрних можливостей.

Також планується залучення спеціалістів компанії Sigma Software до реалізації навчального процесу та взаємодії зі студентами Університету; участь представників компанії в розробці, перегляді, доповненні та оновленні освітніх програм галузі «Інформаційні технології» шляхом надання консультативної допомоги.

Зокрема, в рамках цієї співпраці вже відбулася онлайн-зустріч студентів кафедри Інформаційних систем з представниками компанії Sigma Software, метою якої було ознайомлення з новим партнером університету. Також ми отримали рецензію на освітню програму “Комп’ютерні науки” другого (магістерського) рівня вищої освіти від фахівців компанії Sigma Software.

Для довідки.

Sigma Software – шведська IT-компанія з українським корінням. Протягом 20 років компанія створює передові ІТ-рішення та надає ІТ-консалтингові послуги клієнтам по всьому світу.

Sigma Software створює найкращі технологічні рішення та об’єднує понад 20 існуючих продуктів у своєму портфоліо. Компанія допомагає великим підприємствам оцифрувати свій бізнес і підтримує стартапи та їх розвиток. За цей час вони успішно реалізували 2100 проектів для всесвітньо відомих брендів.

Компанія має власний університет Sigma Software University, який допомагає як новачкам, так і досвідченим професіоналам розвиватися професійно та освоювати нові напрямки. Щороку тисячі студентів мають можливість вдосконалити свої знання та навички або отримати міцну основу для подальшого розвитку в ІТ.

Sigma Software University — це:

• Фактичні знання
  • Практичні тренери
  • Програми – це ноу-хау експертів компанії
  • Високі стандарти якості та контролю знань

Про компанію: https://sigma.software

Докладніше про можливості професійного розвитку: https://university.sigma.software/