Перемога в конкурсі Національного фонду досліджень України

У 2020 році ДВНЗ УДХТУ став переможцем конкурсу «Наука для безпеки людини та суспільства», проведеного Національним фондом досліджень України.

Проєкт «Умовно безреагентні системи обробки лікарняних стоків», що виконується на кафедрі фізичної хімії, присвячений розробці електрохімічних проточних пристроїв для руйнування небезпечних хімічних і біологічних складових лікарняних стоків за рахунок створення умовно безреагентних та екологічно безпечних пероксенових систем.

Керівник проєкту – завідувач кафедри фізичної хімії, д.х.н., проф., заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент НАН України Веліченко Олександр Борисович. Відповідальний виконавець – доцент кафедри, к.х.н. Шмичкова Олеся Борисівна.

Вітаємо переможців конкурсу й бажаємо їм подальших успіхів у реалізації наукових ідей.