Перемога у фестивалі «Студентська весна-2019»

24 травня на Фестивальному причалі Дніпра відбувся гала-концерт ювілейного 50-го міжвишівського фестивалю «Студентська весна 2019». У фестивалі брали участь  10 закладів вищої освіти міста. Журі відібрало лауреатів для участі в гала-концерті та визначило переможців «Студентської весни-2019»

Перше місце  та сертифікат на 33 тис. грн. посіли студенти Українського державного хіміко-технологічного університету.

Лауреатами міського фестивалю «Студентська весна 2019» Українського державного хіміко-технологічного університету стали

«Студентський флешмоб»- хореографічна постановка студентських танцювальних колективів факультетів технології високомолекулярних сполук, технології органічних речовин та технології силікатів.

«Бери своє» – Ілля Пас, вокал, студент механічного факультету.

«Дворянський» – танцювальний колектив «Фантазія», хореографія.

«Попуррі» – Андрій Ведро, інструментальний жанр, студент механічного факультету.

Щиро вітаємо переможців!