Онлайн-зустріч студентів кафедри інформаційних систем з представниками IT-компанії SoftServe

В рамках співпраці кафедри інформаційних систем із потенційними роботодавцями 23 грудня 2020 року відбулася онлайн-зустріч студентів кафедри із представниками міжнародної IT-компанії SoftServe, яка за рейтингом 2019 року є найкращою компанією-роботодавцем в IT-сфері. За кількістю співробітників компанія перетнула межу в 1000 лише у місті Дніпро. SoftServe є сертифікованим партнером багатьох відомих великих компаній, серед яких Apple, Google, IBM та ін.

Метою зустрічі було надання інформації про великий  спектр пропозицій для студентів кафедри, які навчаються за спеціальностями 122 «Компютерні науки» та 123 «Інженерія програмного забезпечення»: курси різного рівня та напрямку в SoftServe’s ITacademy, марафони, сертифікація, вебінари, хакатони та ще багато інших можливостей. Слід зауважити, що в більшості випадків заходи є безкоштовними для студентів. Надано рекомендації рекрутером та HR-менеджером компанії щодо сучасних вимог до претендентів на навчання, стажування та працевлаштування в компанії аби отримати свою першу роботу в ІТ, не маючи комерційного досвіду.

Під час зустрічі студенти також мали змогу прийняти участь у віртуальній екскурсії одним з офісів компанії, у розіграші призів для найуважнішого відвідувача заходу та поставити свої питання.

Оскільки зв’язок із потенційними роботодавцями – це один із важливих напрямків роботи кожної випускової кафедри, сподіваємося на плідне та ефективне продовження співпраці із компанією SoftServe.