Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 [email protected]
Обрати сторінку

“Один з переможців конкурсу “Молоді вчені – Дніпропетровщині 2018”

Доцент кафедри фізичної хімії, к.х.н. Шмичкова Олеся Борисівна другий рік поспіль стає одним із переможців конкурсу «Молоді вчені – Дніпропетровщині», який проводиться Дніпропетровською ОДА.

У 2018 році на конкурс подали 47 заявок з різних наукових закладів регіону. Конкурсна комісія обрала переможців, їх нагородили грошовими преміями на впровадження своїх ідей.
Цьогорічний проект О. Б. Шмичкової був присвячений розробці нового проточного Red-Ox накопичувача енергії з електролітом на основі плюмбум (ІІ) метансульфонату, що буде застосований для забезпечення можливості безперервного використання нетрадиційних екологічно чистих методів отримання електроенергії, наприклад, від вітрогенераторів та сонячних батарей, а також більш ефективного використання наявних потужностей із виробництва електроенергії.
Впровадження такого проточного накопичувача енергії сприятиме вирішенню проблеми енергетичної галузі держави і області, яка наразі в Україні не має задовільного розв’язання. Методико-практичні результати, що планується одержати в процесі дослідження, не мають конкурентоздатних світових аналогів і прототипів, а ефект від їх реалізації суттєво перевищить витрати коштів бюджету регіону, виділених для виконання запропонованого проекту.