Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт у природничій школі

16 травня 2019 року на базі ДВНЗ УДХТУ відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів Природничої школи КЗО «Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради (КЗО «ОЕНЦДУМ» ДОР). За два роки навчання під керівництвом викладачів кафедри охорони праці та БЖД учні отримали поглиблені знання з біологічної та екологічної безпеки, навички лабораторних досліджень, методів обробки інформації, підготували науково-дослідницькі роботи.

Журі конкурсу у складі: завідувача кафедри ОП та БЖД Мітіної Н. Б., керівника секції, доцента кафедри ОП та БЖД Гармаш С. М., старшого викладача Малиновської Н. В., методиста ОЕНЦДУМ Лапіної О. П. відзначило різноманітність тематики робіт та їх практичну спрямованість. Зокрема, теми робіт були пов’язані з дослідженням якості харчових продуктів у відповідності з вимогами ДСТУ, біобезпеки; методів виробництва альтернативних джерел енергії; застосування біоорганізмів для біоіндикації забруднення довкілля тощо. 12 випускників стали призерами обласного конкурсу-захисту НДР.

Найкращі результати та високий рівень підготовки продемонстрували учні:

• КНЗ «Хіміко-екологічний ліцей» Дніпропетровської міської ради – Будзь А. В., Лобода А. М., Юрченко І. Є., Літвін Д. М.;
  • КЗ «Зорянська ЗСОШ І-ІІІ ст.» Дніпровського району – Личката Ю. О.;
  • КЗ СЗШ № 4 ім. А. С. Макаренка, м. Кам’янське – Лісовець М. М., Сапицька О. А., Гончар Р. О., Комарь М. О.;
  • Марганецької спеціалізованої ЗОШ № 9 І-ІІІ ст. – Дзябенко С. С.;
  • КЗ «Горянівський НВК» Дніпровського району – Ларченко С. В.;
  • КЗ «Обухівська ЗОШ № 1» – Кучугурна І. В.

Випускники школи отримали свідоцтва про позашкільну освіту.

Переможці та учасники конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт були нагороджені грамотами КЗО «ОЕНЦДУМ» ДОР.

Протягом навчального року учні Природничої школи брали участь у конкурсах, олімпіадах, наукових конференціях. Так, переможець конкурсу (І місце) учениця 10 класу КНЗ ХЕЛ Будзь А. В. у Всеукраїнському конкурсі «Дотик природи-2018» у категорії «Енергозберігаючі технології» посіла І місце; в Обласній олімпіаді з екології – ІІІ місце; у Всеукраїнському конкурсі-захисті НДР МАН України – ІІІ місце, а також брала участь у Міжнародній конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті» на базі НТУУ «КПІ» (28.09.2018).

Бажаємо випускникам Природничої школи подальших творчих успіхів й стати студентами нашого університету!