Науково-практичний семінар «Сучасні шляхи децентралізованої водопідготовки: досвід США та Норвегії, рішення для України»

Шановні колеги, студенти, представники підприємств водної галузі!

ГО «Всеукраїнське водне товариство «WaterNet» та Український державний хіміко-технологічний університет запрошують Вас взяти участь у науково-практичному семінарі «Сучасні шляхи децентралізованої водопідготовки: досвід США та Норвегії, рішення для України», який відбудеться 08 жовтня 2021 р. о 10.00 в Українському державному хіміко-технологічному університеті (м. Дніпро, проспект Гагаріна, 8).

Програма семінару:

10.00-10.10 – Вступне слово ГО «ВУВТ WaterNet». Бережна Юлія, виконавчий директор.

10.10-10.40 – «Водна криза по-українські і шляхи її подолання». Мітченко Тетяна Євгенівна,  Президент ГО «ВУВТ WaterNet», д.т.н., професор.

10.40-11.40 – «Водопідготовка для малих водоканалів: досвід США». Тарабара Володимир, PhD, професор Факультету будівництва та інженерної екології, Заступник директора Центру європейських, російських та євразійських досліджень, Університет штату Мічиган (Іст-Лансінг, США).

11.40-12.00 – «Водопостачання в умовах децентралізації». Малецький Захар, к.т.н., доцент Норвезького Університету Природничих наук (Норвегія)

12.00-12.40 – «Сучасні рішення для децентралізованого водопостачання». Директор департаменту розвитку бізнесу ТОВ «НВО Екософт», сертифікований фахівець WQA, Мудрик Ростислав.

12.40-13.00 – Дискусія

Реєстрація на семінар: [email protected], +38 067 538 70 46.

Викладачі університету можуть відвідати семінар в УДХТУ без реєстрації.

Семінар організований ГО «Всеукраїнське водне товариство «WaterNet» в рамках міжнародної освітньої програми імені Фулбрайта.