Науково-практичний семінар «Водна криза та шляхи її подолання»

25 квітня 2018 року на базі Українського державного хіміко-технологічного університету відбувся науково-практичний семінар «Водна криза та шляхи її подолання». Організатором семінару є Всеукраїнське водне товариство «WaterNet» (ВВТ «WaterNet»). Перед присутніми виступили ректор університету д.т.н., професор      Півоваров О.А., виконавчий директор ВВТ «WaterNet» Бережна Юлія та Голова правління ВВТ «WaterNet» Ільїн Михайло.

Також в семінарі приймали участь міжнародна компанія – вітчизняний виробник фільтрів для очищення води ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Екософт», керівники підприємств, які займаються питаннями водопідготовки та водоочищення, студенти спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища», студенти інших спеціальностей та викладачі університету.

Головною метою семінару було розкрити взаємозалежність людської діяльності та навколишнього середовища. Адже наше здоров’я прямо залежить від чистоти води, повітря і землі, а чистота навколишнього середовища від нашої життєдіяльності. Розкрити сучасні проблеми якості води, методи підготовки питної та технологічної води; очищення стічних вод; обладнання для водопідготовки та досвід його експлуатації; методи аналізу та лабораторне обладнання.Основні питання семінару, що висвітлювалися:

1.«Водна криза по-українськи» – доповідач Президент ВВТ «WaterNet» доктор технічних наук, професор Мітченко Тетяна Євгенівна;

2. «Комерційна і домашня водопідготовка» – доповідач директор департаменту технічної підтримки і розвитку продуктів ТОВ НВО «Екософт» Мудрик Ростислав;

3. «Децентралізована водопідготовка в промисловості доповідач головний інженер ТОВ НВО «Екософт» Стендер Павло Вадимович.

Безпосередню участь в семінарі прийняло ТОВ НВО «Екософт» організувавши виставку, та надавши широкий асортимент продуктів водопідготовки: від домашніх систем зворотнього осмосу (доочистка питної води) до промислових фільтраційних систем.