НАЙВИЩА ОЦІНКА НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДВНЗ УДХТУ

Вітаємо колектив ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет», особливо наукових і науково-педагогічних працівників, із високим досягненням в державній атестації!

У 2020 році Міністерством освіти і науки було проведено державну атестацію закладів вищої освіти в частині впровадження ними наукової (науково-технічної) діяльності. Атестацію проходило 135 ЗВО за 7 напрямами: «Аграрні науки та ветеринарія», «Воєнні науки та національна безпека», «Гуманітарні науки та мистецтво», «Суспільні науки Суспільні науки», «Біологія та охорона здоров’я», «Математичні науки та природничі науки» й «Технічні науки». Результати атестації були підведені в Наказі МОН № 372 від 25.03.2021. Згідно з наказом, ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» отримав найвищу кваліфікаційну групу «А» (напрям «Технічні науки»).

Варто зауважити, що, по-перше, у напрямі «Технічні науки» проходили атестацію 86 ЗВО, категорію «А» отримали лише 6 ЗВО. ДВНЗ УДХТУ отримав 93,6 бала зі 100 можливих і посів 4 місце в напрямі.

По-друге, серед 135 ЗВО, що проходили атестацію, лише 12 отримали найвищу категорію «А» і серед них ДВНЗ УДХТУ.

По-третє, у Дніпропетровській області атестацію проходило 12 ЗВО, але ДВНЗ УДХТУ став ЄДИНИМ закладом, що отримав найвищу кваліфікаційну групу «А».

Отриманий результат переконливо засвідчує високий рівень наукової та науково-технічної діяльності вчених ДВНЗ УДХТУ в галузі технічних наук.