Нагородження призерів міського конкурсу «Дивовижна хімія»

15 травня 2019 року в актовій залі ДВНЗ УДХТУ відбулося урочисте нагородження призерів, учасників та вчителів міського конкурсу «Дивовижна хімія», що проводився в рамках спільного проекту методичного центру управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради з Українським державним хіміко-технологічним університетом «Від шкільної програми до високих технологій».

Метою конкурсу були популяризація хімічних знань та суміжних галузей науки, підтримка талановитих учнів, розвиток їхніх інтелектуальних здібностей, науково-дослідницьких навичок, активізація творчої діяльності школярів та якісне оновлення змісту й методів шкільної освіти.

У конкурсі взяли участь вчителі та учні 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти міста Дніпра. Загалом до конкурсу долучилися 32 школи, що представили 164 роботи у наступних номінаціях:

«У світі речовин» – конкурс аплікацій та саморобок з різних матеріалів з описом, що можуть бути використані під час уроків хімії (14 робіт);

«Експериментаріум» – конкурс відео досліду, проведеного в домашніх умовах з коментарями (22 роботи);

«Хімікус – Цікавікус» – конкурс віртуальних історій, казок, коміксів (29 робіт);

«Хімія в різних науках» – міждисциплінарний проект (16 робіт);

«Хімія у нашому побуті» – конкурс колажів з описом (37 робіт);

«Юний науковець» – конкурс міні-проектів (15 робіт);

«Похімічимо!» – конкурс медіа-листівок (21 робота).

Після нагородження гості Університету мали можливість побачити захопливе хімічне шоу, проведене професором кафедри неорганічної хімії, д. т. н. Коваленком Ігорем Леонідовичем.

Дякуємо вчителям та учням за активну участь у конкурсі «Дивовижна хімія»!