Міжнародний науково-практичний семінар «Сучасні шляхи децентралізованої водопідготовки: досвід США та Норвегії, рішення для України»

8 жовтня у 132 аудиторії головного корпусу УДХТУ відбувся міжнародний науково-практичний семінар «Сучасні шляхи децентралізованої водопідготовки: досвід США та Норвегії, рішення для України».

Захід було проведено за підтримки громадської організації «Всеукраїнське водне товариство «WaterNet». У ньому взяли участь науковці з України, Норвегії та США.

Учасники обговорили проблеми у галузі водозабезпечення України й можливості їх вирішення, спираючись на досвід західних країн.

Свої доповіді представили:

• професор КПІ ім.І. Сікорського Тетяна Мітченко;
  • професор Мічиганського університету Володимир Тарабара;
  • доцент Норвезького університету природничих наук Захар Малецький;
  • директор департаменту розвитку бізнесу ТОВ«НВО Екософт» Ростислав Мудрик.

Місцем проведення семінару стала інтерактивна аудиторія головного корпусу УДХТУ, що дозволило вченим із різних міст приєднатися до конференції у режимі онлайн.

Подібні заходи не є новими для нашого університету. Представники УДХТУ вже не перший рік беруть участь у міжнародній програмі «Водна гармонія» і постійно вдосконалюють свої знання у галузі управління водними ресурсами.

Такі заходи є цікавими не лише з точки зору науки, але й для практичного застосування. Тож, ми закликаємо долучатися до них не лише науковців, але й усіх, кого цікавить тема водозабезпечення. І вже чекаємо на наступні семінари.