Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

9 листопада з нагоди Дня української писемності та мови в УДХТУ вже вкотре стартував перший етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Цьогорічною особливістю конкурсу є його проведення в дистанційному форматі з використанням навчальної платформи Moodle. Мовні перегони триватимуть до 31 листопада, участь може взяти кожен охочий з дружної хімтехівської сім’ї. Переможці визначатимуться за результатами виконання інтерактивних завдань, а також есе на тему «Мова – інструмент мисленнєвої діяльності».

У цей же день в університеті відбувся і круглий стіл, присвячений постаті канадського мецената Петра Яцика. Студенти, які долучилися до обміну думками (а це понад 50 осіб) завдяки сервісу для проведення відеоконференцій та онлайн-зустрічей, дізналися про нові грані буття українців за кордоном. Наукової ґрунтовності обговоренню сподвижницької діяльності П. Яцика додав виступ доктора історичних наук Ковальової Н.А., яка презентувала фото із сімейного архіву канадського бізнесмена, повідомила малознані деталі з життя його сім’ї.

Захід було організовано кафедрою іноземних мов за підтримки декана економічного факультету Чуприни Н.М.