Меморандум про співпрацю з Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації

12 січня 2023 року було підписано Меморандум про співпрацю між Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет». Своїми підписами Меморандум засвідчили: ректор ДВНЗ УДХТУ Костянтин Сухий і директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

Ректор Костянтин Сухий підкреслив, що підписаний документ дозволить ефективно використовувати наявні інтелектуальні ресурси університету в освітній, науково-дослідній, інноваційній сферах.

Директор департаменту зауважив, що Меморандум дасть також новий поштовх до розвитку співпраці між студентськими, науковими та іншими громадськими організаціями для вдосконалення діяльності, обміну досвідом, розв’язанню молодіжних проблем, організації науково-навчального і культурно-спортивного життя Дніпропетровської області.