Майбутні перекладачі штурмують наукові вершини

4 грудня 2020 р. наші студенти спеціальності 035 Філологія взяли участь у 18-тій міжнародній науково-практичній студентській конференції «Євромови-2020» присвяченій Європейському Дню мов, яка відбулася у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» (м. Дніпро).

Конференція була проведена Кафедрою перекладу НТУ «Дніпровська політехніка» і проходила у режимі он-лайн.
Наші студенти, майбутні перекладачі, були гостинно запрошені до участі організаторами.

Більшість студентів-філологів радо погодилися взяти участь у конференції. Звичайно, досвіду участі у подібних заходах у них не було, але було велике бажання. Майбутні філологи щойно закінчили курс з дисципліни Історія основної іноземної мови. Отримані знання вони виклали у своїх тезах до конференції.

Різноманіття тем поширювалося від періоду давньоанглійської мови до сучасної англійської як міжнародної мови спілкування. Науковими керівниками науковців-початківців стали викладачі кафедри іноземних мов ДВНЗ УДХТУ. Всі тези було включено в електронне видання «Збірник студентських наукових робіт 18-ої міжнародної науково-практичної студентської конференції «Євромови-2020»
Початок цікавого студентського, наукового життя покладено.Чекаємо на участь у наступних конференціях.